Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech
Výstavba a rekonštrukcia striech

Strešné krytiny COGNOR

Plechová strešná krytina Kinga PLUS je elegantným a trvácnym strešným pokrytím vhodným na všetky druhy strmých striech. Prepája v sebe tradície so súčasnými technológiami a používa sa pri stavbe rodinných aj bytových domov, hospodárskych budov, sakrálnych objektov, ako aj pri renováciách starých striech.

 

Je jedným z najmodernejších výrobkov medzi oceľovými strešnými krytinami. Kinga PLUS je bezpochyby jedna z najlepších a najekonomickejších strešných krytín. Spája v sebe estetiku, trvácnosť a náklady spojené s pokrývačskými prácami nie sú vysoké. Počas jej projektovania sme využili najlepšie modely prvotného produktu a obohatili sme ich o detaily žiadané zákazníkmi a pokrývačmi. Spomedzi výrobkov ponúkaných firmou COGNOR Strešné Krytiny, a. s. sa Kinga PLUS teší veľkému záujmu zákazníkov.

Plechová strešná krytina Kinga PLUS je strešný plech najvyššej kvality, ktorý sa v porovnaní s inými krytinami vyznačuje jednoduchosťou montáže a malou hmotnosťou.

Použitie plechovej strešnej krytiny Kinga PLUS je zárukou realizácie striech podľa najlepších štandardov a použitím najmodernejších technológií.

Výsledkom je pôsobivá a neopakovateľná podoba strechy na dlhé roky a istota správneho výberu.

Firma COGNOR Strešné Krytiny, a. s. ponúka k plechovej strešnej krytine Kinga PLUS potrebné doplnky ako skrutky, a iné plechové výrobky, tesniace pásky, farby do malty a ploché plechy pre neštandardné pokrývačské práce.

COGNOR-01

 

V prípade plechovej panelovej strešnej krytiny v dielcoch dovoľuje malý rozmer jednotlivých dielcov a symetria vĺn krytiny dosiahnuť veľkú efektívnosť využitia materiálu. Znamená to minimalizovanie odpadov, pri správnom naplánovaní spotreby krytiny odpad neprekračuje 5%.

COGNOR-01

Nespochybniteľná výhoda tohto systému je jeho hmotnosť. Táto krytina nevyžaduje hrubý krov ani jeho husté rozostavenie ako v prípade keramickej strešnej krytiny. Vzhľadom na svoje rozmery nie je plechová panelová strešná krytina vystavená nežiaducim ohnutiam ani poškriabaniu, ako tomu býva u tradičných strešných krytín. Použitie panelového systému nevyžaduje presné odmeranie strechy.

COGNOR-01

 Katalóg COGNOR